עובדים זרים לסיעוד

הורה שהופך להיות סיעודי עלול לגרום למצבי מתח וחוסר נעימות, חלק גדול מכך הוא כתוצאה מבלבול וחוסר בהירות. אנו מנסים לעשות מעט סדר בבלגן, בעיקר בכל הקשור להעסקת עובדים זרים בתחום הסיעוד, לגבי החוקים, הפרוצדורה, הזכויות שלהם והחובות שלכם.

כשאומרים מצב סיעודי זה מעלה אסוציאציות של אדם קשיש שמתקשה לתפקד במשימות יומיומיות, זה נכון, אבל לא רק, גם אדם צעיר שעבר תאונה קשה, נפצע בפיגוע או עבר ניתוח קשה עלול להגיע למצב סיעודי. למרבה הצער לא תמיד יש מישהו מהמשפחה שפנוי לטפל באופן צמוד בחולה הסיעודי. וכמובן, אם מדובר בהורים מתבגרים נלווים לכך גם נקיפות מצפון על כך שאתם לא יכולים להשיב להורה כגמולו הטוב. עובדים זרים לסיעוד יכולים להיות פתרון טוב. אבל עדיין זה לא פותר את הבעיה כל עוד אתם לא יודעים איך לפנות ולמי לפנות. אתם וודאי תוהים אם צריך רישיון לכך? האם יש זכאות להחזר כספי? האם נמצא עובדת זרה כנפשנו? לאחר ההשמה עם מי נוכל לדבר במידה שהמטפל לא יהיה מתאים? כמה זמן יחלוף עד למציאת עובדת זרה מתאימה? והאם אנו נהייה מוגדרים כמעסיקים לגבי משכורת וזכויות סוציאליות?

מה הפרוצדורה להעסקת
עובדים זרים בסיעוד?

כחברה המתמחה יותר מ-20 שנה בשירות של עובדים זרים לסיעוד, אנו מעניקים ייעוץ ומענה על השאלות שהועלו. נתקלנו באנשים סיעודיים ובני משפחותיהם שנזקקו לשירות של עובד זר אך נמנעו מכך עקב הבלבול השורר בתחום. למעשה, כל מי שנזקק לעובדים זרים יש לו הרבה שאלות בלתי פתורות. אדם ששוהה בבית וצריך טיפול סיעודי זכאי לקבל היתר להעסיק עובד זר, למי פונים לשם קבלת ההיתר? כמו כן, כשמעסיקים עובד זר חשוב לדעת כי לפי החוק זכויותיו זהות לזכויות של כל עובד ישראלי, על איזה זכויות מדובר, ומה זה אומר מבחינה מעשית? האם אתם צריכים לדאוג לביטוח בריאות פרטי של העובד או שהוא מבוטח בביטוח לאומי? מי הגוף האחראי על אכיפת הזכויות של העובדים הזרים? האם ניתן לקבל החזר כספי מהמוסד לביטוח לאומי לשם העסקת עובדים זרים לסיעוד? האם הוא צריך רישיון שהייה? מהי רמת השכר של עובד זר בתחום הסיעוד?

אנו נותנים שירותי ייעוץ להעסקת
עובדים זרים בתחום הסיעוד

הפרוצדורה מייגעת ומעייפת. בשביל זה הקמנו את חברת קידר, שתומכת ומייעצת בתחום הסיעוד, החברה מלווה את האדם הסיעודי בייעוץ והכוונה ובהעברת המסמכים בפועל לביטוח לאומי ולשאר הגופים המממנים, הן במישור הפרוצדורלי והחוקי להשגת רישיון העסקה ומימון, והן במישור המקצועי של התאמת המטפל לאדם הסיעודי. הקשר ממשיך לאורך כל הדרך בייעוץ ותמיכה גם בשעות משבר. אצלנו תקבלו טיפול אישי ומסור, נעשה הכול להוריד מכם את הדאגה. אנו נעניק לכם מהניסיון והידע שצברנו בתחום. אנו מוכרים מטעם המוסד לביטוח לאומי ומשרד העבודה והרווחה. המוטו שלנו הוא שיפור איכות החיים של הקשיש, תוך תיעול מרב המשאבים למתן שירות אישי במלוא הרגישות והאמפתיה. אנו מעמידים לרשותכם עובדים סוציאליים ומטפלים סיעודיים המקבלים הדרכה באופן שוטף כיצד לפעול במקצועיות וברגישות לרווחת הקשיש ובני משפחתו. גם הצוות האדמיניסטרטיבי עובר הכשרה מקצועית בתחום הטיפול בבני הגיל השלישי. התקשרו עכשיו! השיחה הקצרה שתעשו כעת תהייה הצעד הראשון בהקלה הגדולה לחיי הוריכם ושלכם עצמכם.

לקבלת מידע נוסף השאירו פרטים