ייעוץ והדרכה

'הורה קשיש סיעודי' נשמע התחלת משפט של משימה קשה ומורכבת במיוחד. כל דבר בחיים שתעשו ללא ניסיון קודם יהיה מפרך, ולא משנה עד כמה אתם סבלניים ומוכשרים. אל תתנו להוריכם להיות שפני הניסיון שלכם. חברת קידר נותנת את הייעוץ וההדרכה הנכונה על סמך הניסיון הרב שהם צברו. קידר שמה לה למטרה להוריד מכם לגמרי את הטרטור הכרוך במשימה המאתגרת.

ייעוץ והדרכה לקשיש ולבני משפחתו

למי צריך לפנות כדי לקבל היתר להעסיק עובד זר בסיעוד? האם מקבלים החזר על העסקת עובד זר בתחום הסיעוד? אם כן, כמה מקבלים? האם צריך לדווח ולשלם דמי ביטוח לאומי על העסקת עובד זר? מה עושה מי שזקוק באופן מידי לעזרה סיעודית? מהן זכויותיו של העובד שאנו מעסיקים? איזה סוג של עזרה מקבל הסיעודי ממטפלת אישית? האם בזמן אשפוז מאבד האדם הסיעודי את השעות שהוקצבו לו על ידי ביטוח לאומי? איך מגישים תביעה לקצבת סיעוד? איך בודק המוסד לביטוח לאומי את יכולת התפקוד של הקשיש? מי מבצע את בדיקת הזכאות של הקשיש? ומה קורה במקרה ששני בני הזוג סיעודיים? האם קשיש שמאושפז במחלקה סיעודית בבית החולים או במחלקה גריאטרית זכאי גם הוא? האם היתר להעסקת עובד זר מוגבל בזמן? כל השאלות הללו ועוד, הן שאלות שצפות כשאחד ההורים או שניהם מגיעים למצב סיעודי וחוסר הניסיון של רובנו גורם לבלבול ולתחושה של חוסר אונים.

בקידר אנו מעניקים לקשישים
ייעוץ והכוונה נכונה

מה שאתם צריכים בזמן שכזה הוא רק ייעוץ והדרכה נכונה. בחברת קידר אנו מתמחים באיתור עובדים זרים, בייעוץ לגבי זכויותיהם והתנאים הסוציאליים של העובדים הזרים. ובנוסף ייעוץ והכוונה לגבי הזכויות של הקשישים מול הביטוח הלאומי, לגבי קצבת סיעוד, איך מקבלים את הקצבה, ייעוץ לגבי עזרה סוציאלית ועוד. חברת קידר היא חברה המעניקה ייעוץ והדרכה בשני הנושאים גם יחד ובכלל בכל נושא הנוגע לקשיש. מנכ"ל החברה אומר: "אנו מלווים את המשפחה של הקשיש ואת הקשיש לאורך כל הדרך, מהרגע שמתעורר הצורך עד לקבלת היתר להעסקת עובד זר ואישור תקצוב השעות להן זכאי הקשיש מטעם ביטוח לאומי". עוד הוא אומר: "אנו דואגים לקשיש ומלווים אותו לאורך כל הדרך. ליווי צמוד בכל התהליך, שכולל עובדות סוציאליות, אחיות וכל גורם מקצועי הקשור לעניין זה. כולל אפילו עזרה בשליחת מסמכים פיזית. הקשיש ובני משפחתו מקבלים אצלנו טיפול אישי ומסור."

יש לכם הורה קשיש סיעודי?
קחו את הדברים לידיים!

קידר ייחודית בכך שהיא שמה לה למטרה למנוע טרטור מהקשיש וממשפחתו בכל דרך אפשרית, קידר משתמשת עם הניסיון הרב שלה על מנת לפשט הליכים מורכבים. קידר מזיזים כל מכשול שעומד בדרך להשגת המטרה המורכבת מקבלת רישיון להעסקת עובד זר, התאמת העובד המתאים לקשיש וקבלת זכאות מביטוח לאומי. כולל גם ייעוץ נרחב לגבי זכויותיו של הקשיש מביטוח לאומי, משרד הביטחון או הקרן לניצולי שואה וכו'. הסיוע לקשישים סיעודיים בארץ על ידי עובדים זרים החל מתחילת שנות ה-90, קידר נמצאת בשוק כמעט מאז. החברה שמה לנגד עיניה את האתגר הקיים באיזון בין מקסום צרכי הקשיש לשמירת זכויותיו הסוציאליות של העובד. החברה התמודדה בהצלחה עם המחסור שהיה לפני מספר שנים, של מטפלים זרים בתחום הסיעוד. עם זאת החברה רואה חשיבות גם בהעסקה של מטפלים ומטפלות ישראליים, ומעניקה ייעוץ גם בתחום זה למעוניינים בכך. בקיצור, התייעצו אתנו בכל מה שקשור לסיעוד הקשיש ולרווחתו. נשמח לתת לכם את המענה הטוב ביותר ולהוריד מכם טרחה מיותרת.

לקבלת מידע נוסף השאירו פרטים

התחלת שיחה
כיצד אפשר לעזור?
שלום! כיצד נוכל לעזור לכם?
דילוג לתוכן